Порушень не виявлено: голова Держгеокадастру Києва «виправдав» кафе при мийці та подякував активістам (фото)

02.06.2021 16:49

Гучна семигодинна перевірка інспекторами Держгеокадастру простої кав’ярні при автомийці закінчилася перемогою останньої. Порушень виявлено не було, про що знімальній групі «СтопКору» повідомив начальник головного управління Держгеокадастру в Києві Денис Гончар. Він також подякував активістам громадської організації за пильність та наголосив, що налаштований на подальшу співпрацю.

denis gonchar gosgeokadastr
Денис Гончар Фото: СтопКор

«Якщо є в нас якісь порушення, я залюбки вислухаю. Дуже вдячний вам за те, що ви робите свою справу та можете вказати на певні недоліки в нашій роботі, тому що це надасть нам змогу вирівнятися та виконувати наші обов’язки згідно з чинним законодавством. А щодо цієї перевірки, то,враховуючи ваш візит вчора, сьогодні зранку була проведена оперативна нарада з представниками відділу інспекції, де було повідомлено, що певна перевірка за даним об’єктом проводилася за запитом правоохоронних органів торік. За цим запитом і за результатами перевірки не було знайдено порушень чинного земельного законодавства. Згідно з новим зверненням від ГО, враховуючи що це новий календарний рік, ми зробили земельне обстеження і також не виявили жодних правопорушень», – зазначив він.

Гончар також наголосив, що спілкування з активістами – гарний досвід, та висловив сподівання на співпрацю в майбутньому. Керівник також закликав звертатися до нього із проблемними питаннями.

Він розповів про передумови для перевірок. За його словами, інспекції здійснюються після звернення будь-яких організацій і не тільки.

«Будь-яка організація, яка до нас звертається – вона не перевіряється, тому що це не є умовою критеріїв для перевірки. Ми розглядаємо питання по суті та зобов’язані зробити певні дії. Ми зобов’язані реагувати на будь-яке звернення громадських організацій, громадян, юридичних осіб, органів виконавчої влади, правоохоронних органів. На сьогодні дуже велика кількість звернень щодо перевірок тих чи інших об'єктів. Як показує практика, більшість перевірок закінчується тим, що не знаходять правопорушень, оскільки деякі адресанти не володіють тими чи іншими питаннями земельного законодавства», – додав він.

Kafe3
4 інспектори приїхали з перевіркою до кафе при автомийці Фото: Роман Бочкала, Facebook

Нагадаємо, йдеться про семигодинну перевірку кафе при автомийці, на яку прибули 4 інспектори (з 9 членів команди, тобто майже половина колективу). Активісти ВГО «Стоп корупції» висловили підозру щодо організації-скаржника. За їхніми словами, нею виявилася «кишенькова» ГО з іншого міста, а саме – Дніпра. Одночасно з’ясувалося, що керівник столичного Держгеокадастру Денис Гончар і сам 5 місяців обіймав посаду в Дніпрі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини