Порошенко звинуватив Зеленського в маніпулятивних політтехнологіях

16.04.2019 16:41
Порошенко звинуватив Зеленського в маніпулятивних політтехнологіях

Команда Володимира Зеленського вирішила використовувати в передвиборчих перегонах брудні політтехнології й почала долучати до справи екс-нардепів, які повинні будуть виступити проти чинного президента.

Про це повідомив Петро Порошенко в ефірі українського телеканалу.

До цього повідомлялося, що скоро в Україні екстрадують екс-нардепа Дмитра Крючкова, який був головним розробником схем розкрадань в обленерго. Він здався правоохоронцям в Німеччині у квітні минулого року. 28 березня журналісти програми "Схеми" опублікували записи телефонних розмов бізнесмена Дмитра Крючкова, братів Суркісів і нардепа "БПП" Ігоря Кононенка, які свідчать про причетність останнього до афер в енергетиці.

Пізніше в АП повідомили, що президент не має ніякого відношення до цих схем. Порошенко переконаний, що команда Зеленського хоче, щоб Крючков скомпрометував президента і долучив його до скандальної справи. При цьому він закликав правоохоронців розібратися в цій справі неупереджено.

Чинний президент запевняє, що справа безпосередньо пов'язана з Коломойським і саме на його каналі Крючков може незабаром з'явитися.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X