Порошенко: Стаття Путіна про Україну – це своєрідний Mein Kampf російського президента

Стаття президента РФ Володимира Путіна не про внутрішню політику України, а про зовнішню політику Росії. Про це п'ятий президент України і нинішній народний депутат Петро Порошенко, коментуючи статтю Путіна "Про історичну єдність росіян і українців", повідомив у Facebok.

Poroshenko
Фото: Facebook

"Путін написав статтю українською мовою. Весь світ про це говорить, я впевнений, що 99% українців її не читали. Чому? А тому що вони живуть з твердим переконанням: Путін не впливає і не може впливати на інтелектуальний, культурний, мовний та інший простір України. Це певне досягнення", - наголосив Порошенко.

Він радить усім прочитати обов'язково цю статтю.

"Тому що вона не про внутрішню політику України, а про зовнішню політику Росії. Ця стаття - це своєрідний «Майн кампф» російського президента. Що Путін каже росіянам? Він готує росіян до можливої агресії проти всієї України. Це абсолютно червоною ниткою проходить через всю статтю. Що він говорить українцям? Не хвилюйтеся. Я за те, щоб визнати територіальну цілісність України, ми не збираємося її порушувати. Що це означає для України? Йому не потрібна Донецька або Луганська область. Територіальна цілісність йому потрібна для того, щоб зберегти "федеральний округ Україна" у складі російської імперії", - пояснив Порошенко, передає "Lenta.UA".

Він нагадав про виступ Путіна на Мюнхенській конференції з безпеки 2007 року.

"Він там теж оголосив про зміну зовнішньої політики, безпеки зовнішньої політики Росії. Що сталося після цього? Агресія проти Грузії. На відміну від України, яка зупинила його на кордоні і звільнила 2/3 окупованого Донбасу, Путін дійшов до Тбілісі. Путінські літаки бомбили Поті. Він захопив і закріпив Абхазію і Осетію ... Ця стаття означає, що Україна у небезпеці. Ми маємо відновити міжнародну солідарність у підтримку цілісності України, яку ми з вами побудували у 14-му році. Яка зараз зазнає ерозії у зв'язку з дивною поведінкою Зеленського", - зазначив політик.

Нагадаємо, російські ЗМІ з посиланням на джерела в Міноборони повідомляють, статтю президента РФ Володимира Путіна про "про єдність росіян і українців" включили в перелік обов'язкових для вивчення тем військово-політичної підготовки.Російські ЗМІ з посиланням на джерела в Міноборони повідомляють, статтю президента РФ Володимира Путіна про "про єдність росіян і українців" включили в перелік обов'язкових для вивчення тем військово-політичної підготовки.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, на Донбасі бойовики 5 разів порушували режим “тиші”.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини