Порошенка закликали випустити монету номіналом 8 грн

30.07.2018 11:47

Українці запропонували випустити пам’ятну монету із зображенням Віталія Кличка. Автори ідеї також рекомендують дати їй номінал 8 гривень. Стало відомо, чому.

Новину повідомляє "Преса України".

На сайті президента України з'явилася чергова жартівлива петиція. Її автор Сергій Доротич пропонує випустити нові монети номіналом 8 гривень. Крім того, він вважає, що на ній також необхідно увіковічити столичного мера Віталія Кличка. Причина, через яку українець озвучив таку ідею – підняття вартості проїзду у громадському транспорті у Києві вдвічі.

"Президенту України в зв'язку з Днем народження мера столиці вийти з ініціативою до Національного банку України з випуску пам'ятної монети номіналом 8 гривень із зображенням мера Києва Віталія Кличка», – йдеться у тексті петиції.

Крім того, на своїй сторінці у соцмережі Сергій Доротич додав, що він таким чином пропонує киянам "подякувати" Кличку за більшу плату за проїзд. Небайдужим українцям ця ідея сподобалась. Дехто навіть показав, як могла б виглядати монета, використавши за основу нові срібні копійки номіналом від 1 до 10 гривень.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини