Порно під куполом. На жаль, не цирку

10.12.2018 08:45

Як повідомляє видання Вибір, днями біля Верховної Ради знов відбувся перфоманс з порнографічним смаком. На цей раз листівки із закликами про легалізацію порнографії приніс під стіни головного законодавчого органу країни Леонід Кушнеров. Таким чином, він ніби-то "вирішив підтримати інтереси політика, який на робочому місці полюбляє переглядати порно. Свій перфоменс активіст доповнив гумовими фалосами. Агітки пропонував народним обранцям, які поспішали на засідання ВР" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під час прийняття бюджету скандального нардепа Андрія Денисенка помітили за переглядом фотографій порнографічного характеру – журналіст Всеволод Филимоненко зняв на відео цікаві медіафайли на його телефоні та оприлюднив їх у Facebook.

Зазначимо, що Андрій Денисенко, згідно з відомостями з офіційного сайту ВРУ, є одним з найбільших прогульників – за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи, відвідав усього 12% пленарних засідань. Щодо роботи у комітеті – а йдеться про Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя – то ситуація ще гірша. З 70 засідань Денисенко вшанував своєю присутністю усього 6, тобто понад 90% просто проігнорував. При цьому, ці прогули та перегляд порно під час важливих засідань вже обійшлися українцям у майже мільйон гривень.

Додамо також, що громадські активісти мають до Денисенка ряд запитань щодо діяльності підконтрольних йому громадських об'єднань та оголосили нардепу підозру.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини