Популярний курорт “Буковель” буде на карантині до 27 березня

13.03.2021 18:46

Адміністрація гірськолижного курорту "Буковель" після рішення влади про закриття його на карантин через ситуацію із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті повідомила, що обмеження у роботі триватимуть щонайменше до 27 березня. Про це пише "УНН" з посиланням на пресслужбу "Буковель".

Bukovel
Фото: slovoidilo.ua

"Вимоги та рішення регіональної комісії, фактично позбавляють ТК "Буковель" об’єктивної можливості для продовження функціонування та надання туристичних послуг. Зі свого боку адміністрація ТК "Буковель" обіцяє докласти всіх зусиль для забезпечення наших гостей можливостями для отримання придбаних на цей період послуг після 27.03.2021", – йдеться в повідомленні адміністрації.

Повідомляється, що з 13 березня обмежено в’їзд громадянам, що прямують до села Поляниця (в тому числі до туристичного комплексу "Буковель") з "розважальною, спортивною та іншою відпочинковою метою".

Раніше стало відомо, що гірськолижний курорт "Буковель" в Івано-Франківській області рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій закривається на карантин, а у селі, де розташовується курорт, поліція встановляє додаткові пости правоохоронців.

Івано-Франківська область перебуває у "червоній зоні" через високу захворюваність жителів регіону на COVID-19.

За минулу добу на Прикарпатті зареєстрували 719 випадків зараження.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, щеплення отримали понад 47,5 тисяч українців.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини