Попри заборону правоохоронців “Мостобуд” продовжує незаконну діяльність на Видубичах (відео)

ПАТ “Мостобуд” продовжує незаконно видобувати пісок у промисловій зоні на Видубичах, попри те, що поліція ще у жовтні 2018 року опечатала цю зону.

Деталі про це та незаконну діяльність скандальної компанії розповів журналіст “СтопКору” Денис Гойко у новому розслідуванні про незаконний видобуток піску у промисловій зоні на Видубичах. 

З 2016 року на ділянці "Мостобуду" з'являється нова фірма "Мостобуд-транс". Зареєстрована вона за тією ж адресою, що і ПАТ "Мостобуд". Вона під виглядом днопоглиблення незаконно видобуває пісок та реалізує його. Уперше нелегальних копачів активісти зафіксували наприкінці літа 2017-го. Роботу нелегалів було зупинено, а техніку опломбовано. Та це все одно не змусило мостобудівців припинити  видобувати пісок”, – розповів журналіст.

mostobud
Фото: Скріншот

Також він додав, що у жовтні 18-го року правоохоронці опечатують цю ділянку, а будь-яке вивезення піску стає забороненим. Але представники ”Мостобуду” продовжують займатися нелегальним видобутком піску.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у промисловій зоні на Видубичах компанія “Мостобуд” вже упродовж тривалого часу незаконно видобуває пісок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини