Поповнення в команді антикорупціонерів: у Гощі офіційно відкрили новий осередок «Стоп корупції»

15.12.2020 14:47

Всеукраїнська громадська організація «Стоп корупції» офіційно відкрила регіональний відокремлений підрозділ в Гощанській ОТГ на Рівненщині. Це вже 81-й офіційно зареєстрований осередок організації. Про це розповіли активісти організації з місця подій.

Офіційне відкриття регіонального відокремленого підрозділу «Стоп корупції» у Гощі Фото: СтопКор

Правозахисники з центрального офісу «Стоп корупції» завітали на Рівненщину й урочисто відкрили новий осередок боротьби з корупцією. Вони передали статутні документи та символіку організації представникам відокремленого підрозділу, а також урочисто привітали з приєднанням до складу потужної загальноукраїнської команди антикорупціонерів.

"Стоп корупції" завітала до Гощанської ОТГ Фото: СтопКор

«Дуже приємно бачити таких активних людей у нашій команді. Команда росте, нині у нас в команді вже більш як 80 відокремлених підрозділів в усій Україні», — зазначили представники центрального офісу.

Урочисте зібрання з нагоди відкриття осередку «Стоп корупції» у Гощі

Куратор правозахисної групи Антон Клітний розповів про структуру, задачі роботи організації: «Наша організація – це об’єднана команда юристів, журналістів і правозахисників. Основною метою діяльності, як ви знаєте, є боротьба з корупцією… Основною метою діяльності місцевого осередку є контроль за дією державних органів у районі».

«Дуже приємно, що всеукраїнська громадська організація «Стоп корупції» вибрала нас і зауважила, що ми можемо бути її членами. Зі свого боку Гощанський осередок буде дотримуватись усіх норм і правил законодавства України щодо протидії і запобігання корупції  в Гощанській громаді. Дякуємо за довіру», — зазначив представник Гощанського відокремленого підрозділу Віталій Михалочко.

Гощанський осередок "Стоп корупції" влаштував екскурсію Гощею

Господарі осередку влаштували екскурсію Гощею для гостей. ГоТакож стопкорівці завітали до голови ОТГ Миколи Панчука, який теж приєднався до команди антикорупціонерів. Очільник місцевої громади розповів активістам про перебудови, які заплановано провести у структурі місцевої влади, про напрямки роботи і плани розвитку.

Голова Гощанської ОТГ Микола Панчук розповів активістам про плани розвитку громади Фото: СтопКор

«Ми вас завжди підтримуємо і хочемо, щоб осередок в Гощі був ефективним і активним», — резюмували правозахисники.

Зазначимо, що нещодавно у Києві відбувся всеукраїнський антикорупційний форум, на який з’їхалися представники майже усіх осередків «Стоп корупції» з різних регіонів України.

Співзасновник організації, відомий журналіст Роман Бочкала повідомив: мета — найближчим часом відкрити 100 регіональних відокремлених підрозділів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини