Поплічниця вінницького депутата Дана “віджимає” нерухомість у мешканця Могилева – інвестори

06.02.2020 15:38

Останнім часом Вінниччина перетворилась на справжнє поле бою між інвесторами, покупцями житла, депутатами та забудовниками. Одні відстоюють свої права на квартири, за які заплатили, інші уникають відповідальності та продовжують "беспрєдєлити". Черговий скандал розгорнувся навколо поплічниці депутата Вінницької міської ради Олександра Дана (він вже встиг засвітитись у скандалі з ЖК "Європейський квартал") Юлії Приймак. Жінка разом з чоловіком на ім’я Віталій Ткаченко (він зазначений керівником однойменної до назви ЖК громадської організації) взялася відбирати у мешканця міста Могилева квартири, які той придбав раніше.

Олександр Дан

Про це редакції "СтопКору" розповіли інвестори ЖК "Європейський квартал", яким вже набридли "безкарність та схематози з житлом" на Вінниччині.

За їхніми словами, Дмитро Климюк приїхав до Могилева з наміром зареєструвати житло, в яке він вклав кошти. Просто під час вчинення реєстраційних дій чоловіка затримали правоохоронці, а на горизонті з’явились пані Приймак та пан Ткаченко, які заявили, що нерухомість належить їм.

За даними інвесторів, сам Ткаченко у жовтні продав квартири чоловікові, а вже зараз стверджує, що документи угоди підроблені.

Ошелешеного Климюка забрала поліція. Наразі він у статусі затриманого.

Юлія Приймак – керівниця ТОВ "Рендінвест". Кінцевим власником цього підприємства значиться водій Олександра Дана – Олександр Сугак.

Раніше жінка сама зізналась у тому, що кошти інвесторів ЖК "Європейський квартал" (ошуканих понад 300 сімей) віддавала конкретно цьому депутату Вінницької міськради. Про це вона сказала в розмові з вінницькою підприємицею Вікторією Галіцькою, власницею ТОВ "НЕАЛ". Відповідний запис "злили" в Мережу.

Люди підозрюють, що діяльність Дана і ко кришує начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, завдяки "допомозі" якого місцевий можновладець почуває себе безкарним.

Юрій Педос
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини