Попередники тиснуть на ВРП через справу судді Вовка: її сфабрикували, щоб призначити кишенькових суддів

19.08.2019 14:11

Привселюдно засудити суддю та його колег, щоб звільнити місце для зручних і ручних кадрів. Стара влада намагається провести ротацію суддів окружного адмінсуду Києва під виглядом так званої справи Вовка. При цьому попередники тиснуть на членів ВРП. Такого висновку дійшли громадські активісти, які моніторять ситуацію.

«Річ у тім, що почались переслідування старою владою суддів Окружного адміністративного суду м. Києва, зокрема, в цьому випадку судді Павла Вовка, якого хочуть відсторонити від суддівства за надуманою справою.

Крім того, стара влада почала тиснути на членів ВРП, щоб вони відсторонили суддю Вовка. Ми засуджуємо спроби тиску на суддівську систему на прикладі Окружного адмінсуду м. Києва і судді Вовка», – зазначають активісти.

20 серпня ВРП має розглянути питання відсторонення суддів Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка, Ігоря Погрібніченка та судді Суворовського районного суду міста Одеси Івана Шепітка.

Ініціативна група планує провести громадський моніторинг цього розгляду і привернути увагу спільноти до резонансної справи.

Зазначимо, що за даними ЗМІ, раніше ВРП вже була укомплектована "потрібними" людьми, про що дізнався президент Зеленський. Тоді його указом було звільнено двох членів ради правосуддя, призначених Порошенко "всупереч закону".

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура звернулася до Вищої ради правосуддя з проханням тимчасово відсторонити двох суддів Окружного адмінсуду Києва, яких притягнули до кримінальної відповідальності, та суддю Суворівського районного суду Одеси. Про це повідомляв пресцентр судової влади України.

У клопотанні заступника Генпрокурора йдеться про суддів Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка, Ігоря Погрібніченка та суддю Суворівського районного суду Одеси Івана Шепітка.

Нагадуємо, 2 серпня голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку та суддям Івану Шепітку й Ігорю Погрібніченку вручили повідомлення про підозру у втручання в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Тоді в ГПУ та НАБУ з'ясували, що Окружний адмінсуд Києва неправомірно впливав на скасування арешту майна Януковича та просування необхідних законопроєктів у Раді.

Згодом у відкритому доступі з’явились тисячі годин розмов, встановлено десятки випадків зустрічей, домовленостей про втручання у діяльність суддів, інших службових осіб та органів державної влади, зокрема й ДБР.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини