Пообіцяли притягнути всіх до відповідальності: у Зеленського відреагували на санкції США проти Дубинського і соратників Деркача

13.01.2021 21:26

Українська влада зробить усе від неї залежне, аби причетні до втручання у вибори в Сполучених Штатах Америки особи були притягнуті до відповідальності. Про це керівник ОПУ Андрій Єрмак написав у Твіттері, передає "Укрінформ".

Ermak
Фото: ОП

"Аби уникнути непорозумінь: ця адміністрація, незалежно від партійної приналежності, зробить усе, що в її силах, аби притягнути до відповідальності причетних до втручання у вибори в США", - написав Єрмак.

Як повідомлялося, 11 січня Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США запровадив додаткові санкції проти сімох фізичних осіб та чотирьох організацій, які є частиною "російської мережі закордонного впливу", пов'язаної з Андрієм Деркачем.

Санкції США запроваджені проти колишніх українських посадовців Костянтина Кулика, Олександра Онищенка, Андрія Теліженка, а також чинного народного депутата Олександра Дубинського, який оприлюднив так звані плівки Деркача.

Крім того, до "чорного списку" потрапили люди, які працювали в команді Деркача, – Петро Журавель, Дмитро Ковальчук та Антон Симоненко. Обмеження запроваджені також проти медіакомпаній NabuLeaks, Era-Media TOV, Only News та Skeptik TOV.

Нагадаємо, народний депутат Андрій Деркач у травні 2020 р. оприлюднив аудіоматеріали, які можуть свідчити про нібито вплив колишнього віцепрезидента США Джо Байдена на п'ятого Президента України Петра Порошенка. Це записи, датовані 2015-2016 роками. За словами Деркача, "плівки" він отримав від журналістів-розслідувачів, а запис розмов робив особисто Порошенко.

10 вересня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти Андрія Деркача. Згідно з повідомленням міністерства, він є одним з чотирьох осіб, санкції проти яких запроваджують за втручання у виборчий процес у США.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у США почали розгляд другого імпічменту Трампу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X