Понад сотню iРhones і півсотні навушників: у Борисполі пасажири з ОАЕ забув багаж на тисячі доларів (фото)

26.01.2020 10:50

13 телефонів Apple iPhone та 71 комплект навушників Apple Air Pods Pro на загальну суму майже 1,8 мільйона гривень виявили в забутому багажі київські митники. Обидва пасажири залишили аеропорт "Бориспіль" після вильоту. 

Під час оформлення даних валіз до камери зберігання незапитуваного багажу і було виявлено загалом сорок чотири iPhone 11 в упаковці, шістдесят три iPhone 10 без упаковки, шість iPhone 8 без упаковки та 71 комплект навушників Air Pods Pro .

Цікаво, що про таку купу телефонів їх власники згадали лише за кілька тижнів після повернення з Еміратів, а ще дивніше, що свої речі з інших валіз декларували тоді на червоному коридорі, а от про ці три - забули. Така собі вибіркова забудькуватість про товар вартістю 1,8 мільйонів гривень, повідомляє Київська митниця Держмитслужби.

Після звернення чоловіків до камери зберігання для отримання своїх товарів, працівниками Київської митниці і було складено протоколи про порушення митних правил відносно цих громадян. Телефони та навушники вилучено до рішення суду.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини