Понад 2,6 тисячі правоохоронців готові забезпечити правопорядок під час масових заходів 2 травня в Одесі – Сергій Яровий

01.05.2021 14:25

Про це перший заступник міністра внутрішніх справ заявив під час наради оперативного штабу підрозділів МВС в Одесі.  

«Очікується проведення великої кількості масових заходів. Наше завдання - не допустити провокацій, а також забезпечити дотримання усіх карантинних вимог», - наголосив Сергій Яровий. 

За його словами, 2 травня на посилений режим несення служби заступлять понад 2,6 тисяч правоохоронців. 

«Напередодні 2 травня ми проводимо координаційну роботу з особовим складом усіх підрозділів МВС, які перебуватимуть на чергуванні. Усього до роботи під час масових заходів залучено понад 1,5 тисячі правоохоронців одеського гарнізону та більше тисячі осіб приданих сил з інших регіонів. Ми готові забезпечити правопорядок під час масових заходів», - сказав Сергій Яровий.

 Перший заступник міністра розповів, що вже сьогодні на Куликовому полі відбувся об’єднаний інструктаж усіх силових структур регіону, які нестимуть службу в святкові та пам’ятні дні. Також запроваджено контроль на в’їзд у місто. На стаціонарних та додаткових постах буде проводитися ретельна перевірка транспортних засобів.

Крім того, для збору та аналізу інформації цілодобово працюватиме ситуаційний центр у складі усіх служб міністерства, який координуватиме роботу органів та підрозділів МВС.
 
Сергій Яровий також додав, що вже розпочалось посилене патрулювання центральних вулиць міста. А 2 травня колони учасників масових акцій супроводжуватимуть підрозділи поліції діалогу.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини