Помер під стінами лікарні – після падіння з лікарняного вікна, постраждалого не пустили назад до клініки

18.12.2018 12:02

Лікарі дають клятву Гіппократа, та через власну халатність часто стають причиною загибелі пацієнтів. 6 жовтня, близько 10-ї ранку, закривавлене та напівоголене тіло чоловіка знайшли за 150 метрів від Святогірської лікарні.

Загиблим виявився місцевий житель, 58-річний Ігор Киркач. Через хворобу серця 2 жовтня його поклали до Святогірської лікарні. А за чотири доби – знайшли вже мертвим. Але перед цим він встиг зателефонувати дружині. «Він почав мені дзвонити і говорити, що він відчуває себе гірше, він чує якісь шуми в голові, якісь галюцинації», - розповідає вдова загиблого Олена Киркач.

Жінка терміново звернулася до чергової медсестри, але та – запевняє дружина – ніяк не відреагувала. «О другій годині ночі мій батько випадає з вікна, тобто в 1:50 були останні дзвінки, о другій годині ночі він випадає з вікна», - додає донька покійного Дар’я Киркач.

А за кілька хвилин до трагедії чоловік зняв відео. Що тоді трапилося насправді – і досі не відомо. Але як з’ясувалося, після падіння чоловік не помер, а намагався повернутися всередину.

«З камер відеоспостереження видно, що мій чоловік заходив у ці двері... Наступні двері були зачинені, він у них стукав, йому не відкривали. Ще є відео, на якому ясно було видно, що руками його виштовхнули з цих дверей, він впав зі східців і двері зачинилися», - продовжує дружина загиблого.

За даними слідства, смерть наступила між шостою та сьомою годинами ранку – тобто за чотири години після інциденту. «Близько 10-ї години ранку поліція знайшла вже труп мого чоловіка ось на цьому місці. Я підозрюю те, як і вказав судмедексперт, що його швидше за все несли за ноги, тому що сповзли штани», - резюмує пані Олена.

Детальніше про цей резонансний випадок дивіться у сюжеті Марії Гураль:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини