Полтавська область: піротехніки знешкодили 8 вибухонебезпечних предметів

27.03.2020 19:04

26 березня о 06:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по вул. Небесної Сотні м. Кременчук на відкритій території колишніх артскладів виявлено предмети, що схожі на застарілі боєприпаси.

Фахівці ДСНС, які прибули на виклик, ідентифікували небезпечні знахідки як артилерійські снаряди калібром 45 мм в кількості 7 штук, часів минулих війн.

Того, ж дня о 11:50 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що по вул. Прирічинська м. Кременчук на відкритій території колишніх артскладів виявлено предмет, що схожий на застарілий боєприпас.

Фахівці ДСНС, які прибули на виклик, ідентифікували небезпечну знахідку як артилерійський снаряд калібром 152 мм, часів минулих війн.

 Співробітники Служби порятунку «101» повідомили про боєприпас працівників Національної поліції, які організували охорону місця виявлення.

27 березня піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області провели додаткове обстеження території - інших боєприпасів не було виявлено. Фахівці ДСНС вилучили вибухонебезпечні предмети та відвезли на спеціальний підривний майданчик.

О 15:30 контрольованим підривом небезпечні знахідки було знищено.

ДСНС України вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами! Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити за номером 101 або 102, а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

26.jpg

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X