Польський політик Ярослав Качинський пояснив, чому Росія атакувала Крим та Донбас

26.01.2020 16:05

"Росія атакує там, де бачить слабке місце і шанс на перемогу. Так було у Криму і на сході України. Однак вона має проблему там, де виникає рішучий опір, навіть дипломатичний". Про це заявив лідер польської партії "Право і справедливість" Ярослав Качинський в інтерв'ю газеті Bild.

Він зауважив, що справа стосується й Польщі та балтійських країн, тому є важливою присутність військ НАТО у цих країнах.

"Німеччина повинна вислати більше військ, особливо до балтійських країн. У Польщі історичне минуле свідчить проти присутності у нас більшої кількості німецьких військових. Німеччина повинна взяти це до уваги. Однак точно відомо одне: потрібні результативні підрозділи швидкого реагування у Східній Європі", - говорить Качинський, передає Polskie Radio.

Голова "Права і справедливості" також згадав про смоленську трагедію, 10-річчя якої буде цього року. В інтерв'ю газеті його запитали, чи він вважає, що його брат Лех Качинський "загинув унаслідок замаху, за який відповідальний Путін", на що Ярослав Качинський відповів: "Основна проблема полягає в тому, що Росія ще не повернула нам уламків літака, тому цього ніколи не можна належним чином дослідити". Він також додав, що тривають два слідства, у яких з'ясовуються всі можливі причини.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X