Польова кухня і бойова техніка: атовці вимагають у рейдерки Софієнко повернути землю

Повернути землю громаді та збудувати на ній реабілітаційний центр для учасників АТО. З такими вимогами другий день поспіль під будинком рейдерки Лесі Софієнко стоять військові. Бійці підігнали під ворота маєтку бойову машину та розгорнули польову кухню. 

Атовці вимагають повернути у комунальну власність ділянку, яку прибрала до рук відома агрорейдерка та поплічниця режиму Януковича Леся Софієнко. На землі родина жінки звела будинок.

За даними офіційної статистики, на сьогодні в Україні понад 10 тисяч поранених в ході війни на Донбасі. Велика кількість бійців потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації, втім можливості наразі обмежені.

Правозахисники «Стоп корупції» спільно зі столичними ветеранами АТО мають намір повернути ділянку, захоплену одіозною парочкою, до комунальної власності та створити на місці незаконно побудованих хоромів реабілітаційний центр для бійців.

Дефіцит подібних закладів в Україні досить відчутний, а потреба – колосальна. Як зазначає Тетяна Харченко, головний лікар Інституту медицини праці НАМН України: «Ця справа дуже потрібна і дуже важлива… Після проведеної реабілітації хворі стають соціально адаптованими і просто фізично здоровими й придатними до нормального людського життя».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини