Польоти чи відмивання коштів? Низкою українських авіакомпаній володіє ліванець з “чорного списку” США

06.08.2019 17:33

Українською авіакомпанією «Bravo Airways» володіє людина з «чорного списку» США. Йдеться про уродженця Лівану, який вже понад 30 років мешкає в Україні – Родріга Мерхежа.

Родріг Мерхеж вже 30 років мешкає в Україні

Як з’ясувала журналістка «СтопКору» Альона Середа під час свого розслідування, пан Родріг та його компанія входять до «чорного списку» Міністерства фінансів США, про що зазначено на сайті установи.

Родріг Мерхеж входить до “чорного списку” Міністерства фінансів США Фото: скріншот

«Подейкують, що передумовою до цього стали зв’язки авіамагната з Іраном та Сирією – місцями тривалого збройного конфлікту. Ймовірно, що чоловік також займався організацією перевезень зброї. Саме для того, щоб обійти американські санкції, він створив низку авіакомпаній в Україні», – розповіла журналістка.

До санкційного списку входить компанія «Bravo Airways». Інші – «Буковина», «Українські крила» та «UM Air» створені для того, щоб обійти санкції. На сайті останньої авіакомпанії Родріг Мерхеж записаний як власник.

На сайті авіакомпанії «UM Air» Родріг Мерхеж записаний як власник

Примітно також, що всі авіакомпанії в своєму арсеналі мають по два чи максимум по три літаки 90-х років випуску. Через застарілу техніку відомо про неодноразові затримки рейсів та проблеми з безпекою.

Читайте також: "Великий секрет для маленької компанії: на Київщині будівництво дитсадка без конкурсу довірили колишній газотранспортній фірмі "ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини