Полоненому активісту у Криму відмовилися надавати священика

Окупанти в Криму відмовляються надавати священика полоненому активісту Олегу Приходьку.

Так, Людмила Денисова, яка займає посаду уповноваженої з прав людини зажадала справедливості по відношенню до полоненого активіста Олега Приходько. Так, вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, що права Приходько, який відбуває свій термін в окупованому Росією Криму, в місті Севастополь, були знову порушені, передає "Акценти".

Також, вона повідомила, що Приходько, як громадянин України подав вже два клопотання на те, щоб до нього допустили священика, але відповіді так і не надійшло. Таким чином, Приходько просто ігнорують, що в свою чергу є прямим порушенням прав людини, які були узгоджені ООН ще з 1955 року, на що послалася Людмила Денисова.

У своєму пості вона офіційно звернулася до уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової та попросила негайно відновити справедливість і права Олега Приходько.

Денисова нагадала, що силовики Російської Федерації затримали активіста ще 9 жовтня минулого 2019 року. "Київський районний суд", який зараз знаходиться під контролем РФ наклав на активіста арешт. Таким чином, Олег Приходько буде перебувати в СІЗО ще до 10 лютого 2020 року.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини