Полковник ЗСУ допомагає обкрадати майбутніх офіцерів?

04.12.2019 11:17

Для Романа Саляка, який очолював державний ліцей імені Героїв Крут протягом понад 20 років, раптове звільнення стало несподіванкою. Що насправді є причиною раптової зміни керівника? Та чому навчальний заклад, що колись мав репутацію найкращого з підготовки військових кадрів, сьогодні фігурує в корупційних схемах з відмивання коштів? Дивіться в ексклюзивному розслідуванні Наталії Дігтяр.

Новопризначеним керівником став колишній військовослужбовець Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного – Юрій Гусар.

Юрій Гусар - протеже очільника Львівської облради Олександра Ганущина і генерала Павла Ткачука

Зауважимо, що колишній директор ліцею Роман Саляк протягом багаторічної каденції намагався підтримувати навчальний заклад у належному стані. Та попри неодноразові звернення до Львівської облради й безпосередньо керівників області, кошти на ліцей виділяли за залишковим принципом.

Внаслідок цього ексочільнику ліцею вдавалося не повністю проводити необхідні ремонтні роботи та частково покращувати матеріально-технічну базу. Пан Саляк визнає: були труднощі навіть з харчуванням ліцеїстів.

Натомість голова Львівської облради Олександр Ганущин створив сприятливі умови для виграшу тендерів, пов'язаних з ліцеєм, підконтрольними йому підрядниками.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини