“Політичний підтекст”: УЄФА заборонив слоган “Слава Україні” 

10.06.2021 12:21

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) заборонив Україні використовувати слоган “Слава Україні - Героям слава” на формі збірної на Євро-2020. Раніше вони схвалили форму української збірної, передає Обозреватель.

forma ukraina evro-2020
Ілюстрація: Обозреватель

Як повідомляє видання "Чемпіонат", контури півострова залишаться на формі підопічних Андрія Шевченка, оскільки в Організації Об'єднаних Націй (ООН) визнають саме такі межі України. Напис "Слава Україні!" також не заборонять, оскільки як окреме словосполучення він не несе політичний сенс.

Відзначається, що слоган "Героям слава!" не може перебувати на футболці, оскільки в комбінації зі "Слава Україні!" він має явний політичний підтекст.

Нагадаємо, що в Росії обурилися через нову екіпіровку нашої збірної та закликали УЄФА заборонити її використання на Євро-2020. Спочатку в організації відповіли, що форма підопічних Андрія Шевченка не порушує її правила і вже була затверджена.

Незважаючи на це, Російський футбольний союз (РФС) подав офіційний протест в УЄФА, в якому попросив функціонерів ще раз оцінити нашу екіпіровку.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Зеленському подарували нову форму збірної України з футболу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини