Політичний маскарад: викривачі розповіли про політичну корупцію на Кіровоградщині

11.01.2021 13:01

Одні й ті ж корумповані чиновники на Кіровоградщині зі скликання до скликання ділять між собою місцеві бюджети. Вони приходять до влади від різних політичних сил, утім домовляються між собою, зраджуючи виборців і гасла політичних партій. Про це «СтопКору» розповів анонімний викривач з Липовецького району Кіровоградської області.

Фото: Zlatopil

Політики перед виборами гарно розповідають про особливості політичних платформ різних політичних партій. Та під політичними гаслами різних партій до влади ідуть одні й ті ж місцеві «царки», багаторазово «перевзуті» за політичною погодою. Після виборів на місцях формуються дивні комбінації об’єднань, розповідає анонімний викривач з Кіровоградщини.

«Наприклад, колишній голова Кіровоградської обласної адміністрації і заступник керівника Адміністрації Президента Януковича Сергій Ларін представляє тепер ОПЖЗ. Його заступник в ОДА Ніколаєнко тепер агітував за «Батьківщину»  Ще один заступник — Кузьменко — тепер очолює «Європейську солідарність» в регіоні. І всі вони співпрацюють між собою», — наголошує викривач.

Він зазначив, що вчорашні «регіонали» швидко «перевдягнені» за політичною погодою, фактично зраджують своїх виборців і політичні партії, від яких прийшли до влади на виборах-2020.

У результаті виборці обурюються і розчаровуються у виборчій системі. Адже голосували за певні партійні принципи, а представники цих партій на місцях принципів не дотримуються і йдуть на домовленості з політичними опонентами.

«Прихована коаліція опозиційних до влади партій, таких як «Європейська солідарність, «ОПЖЗ», «Радикальна партія Ляшка», «Пропозиція», з провладною партією «Слуга народу» складається майже в усіх районних, обласній радах, - пояснює житель Кіровоградщини. – Більшість комісій, які формують і «ділять» бюджети – в руках представників опозиційних до влади сил. Наприклад, «Європейська солідарність», яка формально в опозиції до влади, отримала більшість портфелів у районних радах і в більшості комісій в обласній раді».

Викривач додав, що, наприклад, у великому Голованівському районі Кіровоградської області більшість в райраді складає фактична коаліція між «Слугою народу» і «Європейською солідарністю».

«Гроші вирішують все! У кого гроші – той і в долі. Місцеві бюджети майже порожні. А місцеві царки ділять їх між собою», - обурюється місцевий житель.

Він підкреслив, що розподіл бюджету області викриває реальні політичні домовленості між представниками різних партій і сил.

«Неможливо добитися якісних змін у країні, поки на місцях під виглядом політичних опонентів будуть приходити до влади і створювати фінансові союзи ті ж перевдягнуті вчорашні регіонали», - підкреслює викривач.

Зазначимо, ГО «Стоп корупції» з метою загальноукраїнського моніторингу ситуації на місцях запровадила інститут анонімних викривачів. Кожен, хто володіє достовірними фактами про корупцію, може повідомити про ці факти за телефоном гарячої лінії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини