Поліція Одеси завела справу через напад на журналістів “СтопКору” з боку тітушок судді Чваніна

20.10.2018 13:52

У Київському відділі поліції Одеси завели справу через напад на журналістів «СтопКору» під час так званої прес-конференції судді Сергія Чванкіна. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом порушення ст. 171 «про перешкоджання професійній журналістській діяльності». Журналістка Ася Глуцька уже пройшла допит у цій справі та дала покази.

«Живими з міста не поїдете», «бережіть себе», «будьте уважними на дорозі».Такі погрози знімальна група «СтопКору» отримала напередодні під час так званої прес-конференції голови Київського районного суду Одеси Сергія Чванкіна. На спілкування із пресою суддя запросив тітушок. 15 чоловіків влаштовували провокації та погрожували фізичною розправою журналістам проекту. При цьому поліція, яку «СтопКор» викликав на місце, не втручалась, а потім просто поїхала.

Напередодні під Київським районним судом Одеси журналісти, активісти ГО «Стоп корупції» та представники ГО «Народ проти корупції» провели акцію протесту проти дій голови суду Сергія Чванкіна. На заході також не обійшлось без спроб влаштувати провокації. Двоє судових приставів обзивали учасників акції та увесь треш знімали на відео.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини