Поліція чи служба таксі? Активісти з’ясували, як заступниця голови НБУ Рожкова їздить на роботу

09.12.2019 14:23

9 грудня біля будинку заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової активісти побачили, як вона виїжджає на роботу в поліцейському авто.

Активісти зібрались біля будинку Рожкової Фото: СтопКор

"Рожкову повезли на роботу на поліцейській машині. Схоже на те, що вона заплатила нашій поліції, може, щось занесла керівництву. Ми вважаємо, що це неправильно з боку поліції – виконувати злочинні накази. Виявляється, що нашу поліцію можна замовити як "Уклон" чи "Убер" і поїхати, куди тобі потрібно. Головне – щоб були гроші", – наголосили вони й зазначили, що пані Катерина ще й систематично запізнюється на роботу.

"У цей час Рожкова вже повинна бути на робочому місці, а не тільки їхати. Можемо побачити, як вона працює. Вже другий день вона виїжджає пів на десяту, о дев'ятій годині, а робочий день починається о 9:00. Пані Рожкова, Вам час на роботу!" – зазначають активісти

Одночасно біля будівлі Національного банку України відновились протести за звільнення з посад очільника Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової. Акція триває вже 5-ий тиждень поспіль.

У той же час під НБУ продовжується акція Фото: СтопКор

Як повідомляв "СтопКор" раніше, члени Ради НБУ визнали діяльність Правління Національного банку в частині формування та реалізації валютно-курсової політики у 2019 році неефективною та такою, що не відповідає сучасним викликам розвитку країни.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини