Політолог пояснив, чому в Естонії Зеленському подарували велосипед

28.11.2019 16:51
Політолог пояснив, чому в Естонії Зеленському подарували велосипед

Олександр Кочетков пояснив, що означає подарунок президента Естонії Володимиру Зеленському.

Новину передає "Преса України".

Політолог Олександр Кочетков прокоментував подарунок від президента Естонії Керсті Кальюлайд, який вона презентувала Зеленському з нагоди зустрічі у Таллінні. Як відомо, українському лідеру дістався велосипед. За словами Кочеткова, подарунки на міждержавному рівні обов'язково мають підтекст.

"Але в прибалтійському сувенірі цей самий підтекст аж б'є через край. Перш за все, самою фривольністю подарунка (це все одно, що Трампу подарувати біографії президентів, підданих імпічменту – реакцію уявляєте!). Зеленському дали зрозуміти, що 73% на виборах в Україні – це, звичайно, чудово. Але щоб стати шанованим серед європейських політиків, необхідне щось більше. Необхідні помітні успішні справи на президентській посаді, від себе додам, що танці під дудку зовнішніх партнерів такими справами не зважають", – прокоментував політолог.

Кочетков також зазначив, що подарунок нагадує Володимиру Зеленському, звідки він з'явився. А саме з вдалих і не дуже жартів "95 кварталу" і фантастичного серіалу "Слуга народу".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X