Політолог пояснив, чому в Естонії Зеленському подарували велосипед

28.11.2019 16:51

Олександр Кочетков пояснив, що означає подарунок президента Естонії Володимиру Зеленському.

Новину передає "Преса України".

Політолог Олександр Кочетков прокоментував подарунок від президента Естонії Керсті Кальюлайд, який вона презентувала Зеленському з нагоди зустрічі у Таллінні. Як відомо, українському лідеру дістався велосипед. За словами Кочеткова, подарунки на міждержавному рівні обов'язково мають підтекст.

"Але в прибалтійському сувенірі цей самий підтекст аж б'є через край. Перш за все, самою фривольністю подарунка (це все одно, що Трампу подарувати біографії президентів, підданих імпічменту – реакцію уявляєте!). Зеленському дали зрозуміти, що 73% на виборах в Україні – це, звичайно, чудово. Але щоб стати шанованим серед європейських політиків, необхідне щось більше. Необхідні помітні успішні справи на президентській посаді, від себе додам, що танці під дудку зовнішніх партнерів такими справами не зважають", – прокоментував політолог.

Кочетков також зазначив, що подарунок нагадує Володимиру Зеленському, звідки він з'явився. А саме з вдалих і не дуже жартів "95 кварталу" і фантастичного серіалу "Слуга народу".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини