Політ над гніздом Шпака – корупціонер знову пролетів

04.03.2019 18:57

Грабуй мільйони державних коштів – живи розкішно та безкарно. Це своїм прикладом доводить екс-депутат Василь Шпак. Як і його тезка з відомої комедії Гайдая, він отримав усе нажите «непосильною працею». Його праця не пройшла для країни непоміченою. Бюджет не дорахувався сотень мільйонів гривень! Постать Шпака зацікавила Генеральну прокуратуру, САП та НАБУ. Кримінальні справи розглядаються з 2013 р, але жодних конкретних рішень досі не винесено!

4 березня 2019 р у Печерському районному суді м. Києва суддя Карабань В.М. мав розглянути справу одіозного бізнесмена та екс-депутата. Активісти «Стоп корупції» зібралися під стінами установи з вимогою чесного та справедливого процесу. Мирна акція зацікавила багатьох: активістів знімали на камеру невідомі особи, які потім зникли у приміщенні суду. Аж раптом за 10 хв до початку слухання з’ясувалося, що його не буде! За офіційною версією один із представників суддівської колегії – Новак Р.В. – виявився черговим суддею в іншому суді столиці. Однак чому тоді активістів не повідомили про перенесення справи завчасно? Адже мирна акція тривала майже годину! Можливо, судді просто злякалися громадського контролю? Коли тепер проведуть засідання у справі Шпака – невідомо. МИ ретельно стежимо за розвитком подій!

Відзначимо, що фігурантом кримінального провадження 757/31641/16-к є сам Василь Шпак та його син Микола. Ця сімейна династія не один рік розробляла афери на правах керівництва однієї з найпотужніших компаній «Украгролізинг». Батько й син закупляли техніку за завищеними цінами. А згодом вона просто зникала. Або опинялася в руках підставних фірм, якими володіють родичі або близькі друзі Шпаків. Попередня сума збитків оцінюється більш, ніж в 114 млн грн!

Тож недивно, звідки у екс-депутата помпезні заміські будинки, апартаменти в найпрестижніших районах столиці, коштовності та злитки золота, знайдені вдома. Хоча Шпак-старший, звісно, своєї провини не визнає. Ба більше – ще в 2014 р., коли проводилися активні слідчі дії, він створив нове підприємство – «Миколаївську газохімічну компанію». Тож справа родини процвітає! Ба більше - нахабство героя цієї історії дійшло до того, що він переписав свої статки на 12-річного онука! Коли чекати справедливих рішень? І чи понесуть відповідальність затяті корупціонери? Сподіваємося почути відповіді зовсім скоро! Стежте за нашими новинами!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини