Поліція забезпечує правопорядок під час виборів – Олександр Фацевич (ВІДЕО)

15.11.2020 13:21

На цей час всі комісії розпочали свою роботу, із суттєвим запізненням відкрилися дві дільниці на Одещині.  До забезпечення правопорядку під час другого туру виборів залучено понад 5 000 поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії та ДСНС. Про це заступник голови Національної поліції України повідомив сьогодні, 15 листопада.

«У державі  відбуваються вибори  сільських, селищних, міських депутатів та міських голів. Запрацювали 1006 дільничних виборчих дільниць, які взяті Національною поліцією під цілодобову охорону. Загалом залучено для забезпечення публічної безпеки і порядку більше 5000 правоохоронців, військовослужбовців Національної гвардії та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Створено мобільні резерви спецпризначенців, які будуть оперативно реагувати на порушення громадського порядку», - повідомив Олександр Фацевич.

При цьому він зауважив: поліція зафіксувала суттєве запізнення відкриття двох дільниць  в Одеській області. У результаті за одним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 157 (Перешкоджання  здійсненню  виборчого  права) Кримінального кодексу України.

За словами заступника глави Нацполіції, з початку доби до територіальних органів Національної поліції надійшло 15 повідомлень,  пов’язаних з порушеннями виборчого процесу. Зокрема 7 – в Одеській області, 3 – у Київській, по 2 – у Донецькій та Херсонській, 1– у Волинській областях.

Нагадаємо, з початку виборчої кампанії до органів Національної поліції надійшло 16203 заяви та повідомлення про порушення виборчого законодавства.


Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини