Поліція та СБУ обшукують департамент освіти і науки Миколаївської ОДА

24.03.2020 14:48

Співробітники управління СБУ та представники поліції проводять слідчі дії у департаменті освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

Слідчі дії тривають у рамках кримінального провадження про привласнення бюджетних коштів.

Установлено, що посадові особи департаменту освіти і науки ОДА у змові разом з іншими суб’єктами господарської діяльності вчинили протиправні дії, спрямовані на привласнення бюджетних коштів під час державних закупівель.

Про це повідомило головне управління Національної поліції у Миколаївській області.

Слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів у Миколаївській області спільно зі співробітниками Управління СБУ обшукують приміщення департаменту в рамках кримінального провадження про привласнення чи розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Після обшуку призначать товарознавчі експертизи. Таким чином установлять суму завданого збитку державі, а також осіб, причетних до злочину.

Кримінальне провадження розпочате за ч.3 ст.191 ККУ «Привласнення чи розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб». За цей злочин передбачено покарання — обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини