Поліція Покровська перевіряє обставини отруєння трьох дітей

17.03.2020 12:16

В с.Добропілля троє хлопчиків віком 6, 8 та 9 років знайшли пляшку з невідомою речовиною та випили її. В результаті двоє братів опинилися в реанімації, третього - лікарі відпустили додому. Батьків, які залишили дітей без нагляду, буде притягнуто до кримінальної відповідальності.


До чергової частини Добропільського відділення поліції надійшло повідомлення від лікарів місцевої лікарні про те, що ними надано медичну допомогу трьом неповнолітнім мешканцям с. Добропілля, які отруїлися алкоголем.

Встановлено, що хлопчики знайшли на дитячому майданчику пляшку з невідомою рідиною, відкрили її і кожен зробив кілька ковтків. Через якийсь час дітям стало погано і це помітив перехожий. Чоловік одразу викликав швидку допомогу, медики якої негайно відвезли дітей до лікарні. Стан двох рідних братів 2013 та 2010 років народження був вкрай тяжким і лікарі помістили їх до реанімаційного відділення. Третій хлопчик випив рідини менше за всіх, тому його обстежили та відправили додому. Сьогодні вже всі діти знаходяться вдома.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 166 «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування» Кримінального кодексу України.

Інспектори ювенальної превенції Добропільського відділення поліції зустрілися з родиною та провели профілактичні бесіди і з дітьми, і з батьками щодо недопущення в подальшому подібних випадків.

- Ми поспілкувалися з матір’ю хлопчиків та закликали її більше уваги приділяти дітям, не залишати їх без нагляду. Адже безпека малечі перш за все залежить від дорослих, які повинні виховувати та берегти своїх дітей, - зауважила інспекторка ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Юлія Мурашко.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X