Поліція на воді та КОРД провели перші тактичні навчання з використанням нового катеру, розробленого для силових поліцейських спецоперацій

15.05.2020 14:26

Спеціальний катер був спроєктований та побудований для українських поліцейських з урахуванням досвіду Німеччини та Франції для забезпечення підтримки спеціальних операцій за участю бійців Корпусу оперативно-раптової дії. Зокрема йдеться про звільнення заручників та затримання зловмисників у важкодоступних місцях із води. Про це повідомив начальник Управління поліції на воді та повітряної підтримки Сергій Науменко.

Керівник підрозділу розповів, що за ініціативою Управління поліції на воді та повітряної підтримки для потреб Національної поліції України вітчизняний виробник човнів спроєктував та побудував вказаний спеціальний поліцейський катер.

Відтак співробітники підрозділу поліції на воді та повітряної підтримки спільно з бійцями спецпідрозділу КОРД у рамках тестової експлуатації провели перші тактичні навчання.

«Такий катер розроблений спеціально під потреби поліції – саме для спецоперацій. Він відрізняється від наших човнів для патрулювання – відповідно до вимог при силових операцій має спеціальні характеристики, як-то більшу місткість, щоби перевозити більше людей зі спеціальним екіпіруванням, розвиває більшу швидкість. Також у нього посилено днище та каркас – аби спецпризначенці могли швидко вискочити на берег», - повідомив Сергій Науменко.

Начальник Управління поліції на воді та повітряної підтримки додав, що такий катер буде використовуватися для таких спецоперацій, як звільнення заручників, затримання небезпечних зловмисників у важкодоступних місцях з води.

За словами Сергія Науменка, після спільних навчань співробітників поліції на воді та КОРДу надалі такі катери заплановано використовувати під час спецоперацій по всій території держави.

Нагадаємо, упродовж місяця поліція на воді попередила завдання збитків державі на суму понад  два  мільйони гривень.

Також повідомлялося, що водна поліція проводить профілактичні заходи для дотримання правил карантину.

Управління комунікації 
Національної поліції України 
(за матеріалами Управління поліції на воді 
та повітряної підтримки)

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X