Поліція Мирнограда спільно з прокуратурою викрила точки продажу фальсифікованого алкоголю та тютюну

18.03.2020 15:54

З незаконного обігу вилучено 55 літрів горілки та понад 1100 пачок цигарок на загальну суму 57000 гривень. Порушники притягнені до відповідальності.


Вчора, 17 березня, у Мирнограді відбулося профілактичне відпрацювання закладів торгівлі, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Заходи провели працівники Покровського відділу поліції спільно з представниками Красноармійської місцевої прокуратури.

Так, в одному з магазинів правоохоронці виявили та вилучили 1161 пачку цигарок з сумнівними марками акцизного податку або взагалі без них та поліетиленовий пакет з горілкою, обладнаний пластиковим зливним краником, та 77 пляшок з горілчаною продукцією. Загалом вилучено 55 алкогольних напоїв.

Відносно правопорушників правоохоронці склали адміністративні протоколи за ч.1 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами». Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X