Поліція Лиману встановлює обставини отруєння двох неповнолітніх братів

Встановлено, що хлопчики 9 та 12 років отруїлися сурогатом алкоголю. Молодшого з братів без свідомості знайшла перехожа, інший зміг дійти додому. Дітям була надана медична допомога, наразі їх життю нічого не загрожує. Матері неповнолітніх загрожує адміністративна відповідальності.

Близько п'ятої вечора до поліції Лиману надійшло повідомлення з с. Ярова, де місцева мешканка виявила 9-річного хлопчика, який лежав на землі без свідомості. На місце події відразу прибув наряд групи реагування та екіпаж швидкої допомоги.

Коли правоохоронці зв'язались з матір'ю дитини, то дізналися, що додому нещодавно повернувся її старший 12-річний син, який мав ознаки сильного отруєння.

Братів було доставлено до дитячої лікарні Слов'янська, де їх оглянули та зробили промивання шлунку.

З'ясувалося, що під час прогулянки поблизу кладовища хлопці знайшли пластикову пляшку з прозорою рідиною (як пізніше виявилось - самогоном) та зробили кілька ковтків.

Наразі з родиною проводять профілактичну роботу інспектори ювенальної превенції. Відносно 33-річної матері буде складено протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей".

Закликаємо дорослих бути уважними та відповідальними щодо своїх дітей, розповідати їм про правила безпеки на вулиці та можливі наслідки від необдуманих вчинків.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини