Поліція Донеччини закликає допомогти родині поліцейських з Бахмута, яка бореться за життя свого малюка (ВІДЕО)

09.07.2020 17:16

Маленькому синові оперуповноважених Бахмутської поліції Олександра та Карини Зеленських лікарі встановили страшний діагноз – СМА 1 типу. Надія на порятунок Єлисея є, проте ціна її надто вже висока - майже 2,3 мільйона доларів. Тільки спільними зусиллями ми можемо подарувати хлопчику життя.


У той час, коли щасливі батьки з втіхою рахують перші кроки своїх здорових малюків, Олександр та Карина Зеленські рахують удари сердечка та дні свого сина. Лікарі виявили у Єлисея смертельне генетичне захворювання СМА (спинально-м’язова атрофія) 1 типу. У боротьбі за життя сина Олександр змушений був покинути не тільки улюблену роботу, а й країну – наразі родина перебуває в Польщі, де хлопчик має змогу отримувати спеціальну підтримувальну терапію.

Порятунком для хлопчика може стати єдиний у світі дієвий препарат – Золгенсма, вартість якого становить 2 234 031 доларів США. Це не підйомна сума для родини, тому молоді батьки сподіваються на розуміння та допомогу небайдужих до їхнього горя людей. Кожен з вас може долучитися до порятунку малюка, надавши матеріальну або інформаційну підтримку.

Реквізити для допомоги.

Врятуємо життя хлопчика всі разом!


Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X