Поліцейські затримали групу осіб, причетних до сутички на Болдиних горах у Чернігові (ОНОВЛЕНО)

18.06.2020 20:28

18 червня під час сутички у Чернігові поліція затримала більше десяти активних її учасників.

Сьогодні зранку під час візиту до Чернігова народного депутата Верховної Ради України група радикально налаштованих молодиків намагалися перекрити рух транспорту нардепа та закидала яйцями його автомобіль.

Поліцейські, які здійснювали охорону публічного порядку, намагалися припинити сутички. Втім, група молодиків перекинула свою агресію на поліцейських та розпилила в їх бік аерозоль дратівливої дії з балончиків. Одному правоохоронцю нанесені тілесні ушкодження, його направлено до лікарні для надання медичної допомоги. Всі правопорушення зафіксовані на відео.

Правоохоронці вже затримали близько десятка учасників сутички та доставили їх до Чернігівського відділу поліції для надання свідчень. Нині триває процес затримання інших активних учасників.

Поліція встановлює роль кожного учасника сутички. Їх діям буде надано юридичну оцінку.

Вже відкрито кримінальне провадження за статтею 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

Поліція закликає учасників масових акцій дотримуватися правопорядку під час реалізації своїх конституційних прав на мирне зібрання. Поліція реагуватиме відповідно до своїх посадових обов’язків, агресивні учасники конфліктів будуть затримані, а кримінальні провадження – скеровані до суду.

На активних учасників сутички, яких доставили до Чернігівського відділу поліції, були складені адміністративні матеріали за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство). Наразі ці громадяни відпущені.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини