Поліцейські забезпечили безпеку громадян під час Великодніх богослужінь

02.05.2021 08:43

Загалом у заходах із нагоди Великодня взяли участь понад 743 тисячі громадян. Нічні та вранішні богослужіння в Україні пройшли спокійно. 

На території держави у ніч із 1 на 2 травня відбулися заходи з нагоди святкування Великодня. Загалом пасхальні богослужіння проводилися у  понад 12 тисяч храмах в усіх регіонах держави. 

Публічну безпеку і порядок забезпечували понад 30 тисяч поліцейських,   військовослужбовців Національної гвардії України, курсантів відомчих закладів МВС та працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Зусилля правоохоронців насамперед були спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи.  

Тож переважна більшість громадян дотримувалася  карантинних обмежень.  Утім до поліції надійшло 35 повідомлень про можливі порушення. У Київській області – 7 , 6 – у місті Київ, по 4 – у Вінницькій та Харківській, по 3 – у Дніпропетровській, Запорізькій та Полтавській, 2 – у Рівненській, по 1 – у Волинській, Житомирській, та Черкаській областях. 

Найбільше зафіксованих порушень, пов’язаних з недотриманням вірянами дистанції чи відсутністю захисних масок – 16, 8 – конфліктів під час проведення релігійних відправ, 5 – події, пов’язані зі священнослужителями, 4 – інші адміністративні правопорушення, 1 – хуліганство та інше. 

У результаті складено 5 адміністративних протоколів: 
2 – за ст. 178 (розпиття пива, алкогольних напоїв...); 
1 – за ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей); 
1 – за ст. 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб); 
1 – за ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського).

Управління комунікації
Національної поліції України

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини