Поліцейські спільно з рятувальниками проводять профілактику щодо пожежної безпеки

10.07.2020 13:13

У Волноваському районі співробітники поліції спільно з 11-м державним пожежно-рятувальним загоном ГУ ДСНС Донецької області розповсюджують роз’яснювальні листівки і проводять бесіди щодо пожежної безпеки.


Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, а також людський фактор. Саме тому поліцейські та рятувальники проводять профілактичні заходи напередодні жнивної кампанії.

З мешканцями, зокрема тими, які працюють у полі, проведено протипожежний інструктаж. Представники органів МВС наголосили на необхідності суворого дотримання правил протипожежної безпеки.

Громадяни отримали інформаційні листівки щодо дій у разі виникнення пожежі або виявлення потенційно небезпечних предметів.

Поліція та ДСНС закликають правил пожежної безпеки.

Нагадуємо, у цьому році було посилено адміністративну і кримінальну відповідальність за підпал сухостою та інші злочини, пов’язані із забрудненням повітря, знищенням рослинності тощо.

Так, відповідно до ст. 77-1 Кодексу про адміністративні правопорушення, самовільне випалювання рослинності або її залишків тягне за собою штраф у розмірі 3060-21420 гривень, за ті ж дії в межах заповідників – від 6120 до 30600 гривень.

За порушення ч. 1 ст. 245 Кримінального кодексу України (знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу) передбачено штраф до 153 000 гривень або позбавлення волі на строк до 5 років.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X