Поліцейські притягують до відповідальності за крадіжки двох жителів Одеси

За результатами досудового розслідування правопорушникам оголосили підозри та вилучили у них чуже майно.

Так, 31-річний одесит, йдучи на побачення зі своєю дівчиною повз офісне приміщення, спокусився на комп’ютерну техніку, що виднілася з його вікна, і повернувся туди вночі з монтировкою. Пошкодивши вікно, зловмисник потрапив всередину, схопив ноутбук і втік.

«Поліцейські розшукали і правопорушника, і майно, яке він збув. Тепер, згідно з ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України, за якою були кваліфіковані дії чоловіка, йому загрожує від трьох до шести років позбавлення волі. Суду підозрюваний чекатиме під домашнім арештом з електронним засобом контролю», - повідомив старший слідчий відділу поліції №2 Одеського районного управління поліції №1 Владислав Головко.

Ще один 28-річний містянин спокусився на мийку високого тиску, яка була виставлена в якості реклами біля одного із магазинів техніки.

«Цьому неодноразово судимому за майнові злочини правопорушнику забрати з собою чужу річ не вдалося (чоловіка помітили одразу), тож його дії кваліфікували за ч. 2 ст. 15 та ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України. Згідно з санкцією статті, чоловіку загрожує арешт на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на той самий строк. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу», - зазначила слідча відділу поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1 Ірина Сухініна.

За матеріалами Одеського районного управління поліції № 1

та відділу поліції №3 ОРУП № 1

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини