Поліцейські проводять у навчальних закладах Одещини тематичні уроки про шкоду наркотиків

27.02.2020 11:38

Інспекторка ювенальної превенції Біляївського відділу поліції Ірина Коцур розповіла про наслідки впливу наркотичних засобів на людей, які їх вживають, учням старших класів Троїцької загальноосвітньої школи.

Під час зустрічі зі старшокласниками поліцейська пояснила, що наркозалежність – це страшна хвороба, яка змушує людину йти на крайні міри (обман, крадіжки, грабежі, а інколи і вбивство) заради грошей, щоб дістати чергову дозу. «До наркотиків дуже швидко звикаєш та не помічаєш, як наступає залежність», - зауважила Ірина Коцур.

Діти переглянули декілька соціальних фільмів про те, що трапляється з організмом людини, яка починає вживати наркотичні засоби, та у що перетворюється її життя.

«Окрім шкоди здоров’ю, вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних речовин тягнуть за собою правові наслідки у вигляді адміністративної та кримінальної відповідальності, - наголосила поліцейська. - Пам’ятайте, що оплата за ілюзію чи то вирішеної проблеми, чи то відчуття «кайфу» дуже висока – ваше життя».

Біляївський відділ поліції в Одеській області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини