Поліцейські проводять профілактичні заходи з підлітками Подільського району

14.06.2021 15:56

Діти отримали поради щодо того, як з користю і без неприємних пригод провести літні канікули, обговорили з ювеналами явище булінгу та ознайомилися з роботою правоохоронців під час екскурсії до підрозділу поліції.

Завітавши до різних навчальних закладів району, поліцейські переконалися, що дітлахи добре пам’ятають правила безпечної поведінки на автомобільних дорогах і залізниці, під час відпочинку на водоймах і в лісових масивах.

Для молоді з соціального гуртожитку правоохоронці разом із представниками соціальних служб влаштували перегляд короткометражного фільму «Сіль для моря» щодо булінгу в підлітковому середовищі. Поділитися враженнями від стрічки діти змогли з його авторкою, а з правоохоронцями обговорили явище цькування у навчальних закладах та методи протистояння йому. Зокрема ювенали нагадали, що булінг – це не тільки фізичне насильство, а й словесне знущання і психологічний тиск, і про будь-який його прояв треба неодмінно сповістити дорослих.

Малюків зі шкільних таборів відпочинку Савранської ОТГ поліцейські запросили в гості до територіального підрозділу, де розповіли про свою роботу, продемонстрували спеціальні засоби та амуніцію. Дітям було цікаво все – робочі місця поліцейських, кабінет начальника відділу, якого вони засипали питаннями, та спортивна зала для тренувань, а закінчився візит традиційною фотосесією у службовому автомобілі.

«Такі зустрічі необхідні не тільки для того, щоб донести до дітей корисну і важливу інформацію щодо їх власної безпеки, застерегти від скоєння правопорушень, а й для того, щоб вони розуміли, що поліцейський – це захисник дітей, до якого завжди можна звернутися по допомогу», – висловив свою думку начальник Подільського районного управління поліції Олександр Ноздратенко.

Подільське районне управління поліції в Одеській області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини