Поліцейські отримали від міжнародних партнерів новий автомобіль для реагування на домашнє та гендерно зумовлене насильство

Сучасний кросовер RenaultDuster використовуватиметься у Маріуполі для оперативного реагування на факти домашнього та гендерно зумовленого насильства. Міжнародну технічну допомогу ГУ НП України у Донецькій області передано ПРООН в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.


Новий службовий автомобіль підсилив спроможності сектору протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству Маріупольського районного управління Національної Поліції України.

Автівку передано поліцейським Донеччини в межах проєкту «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення безпеки, правосуддя та послуг з реінтеграції на постраждалих внаслідок збройного конфлікту територіях України».

У підпорядкуванні Мобільної групи реагування весь Маріуполь. Отриманий транспорт дасть змогу покращити ефективність реагування на виклики та якнайшвидше прибувати на допомогу.

Так, від початку року у Маріуполі мобільні групи поліції з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству опрацювали 628 викликів. Допомогу отримали більше 300 осіб, серед яких 271 жінка, 16 чоловіків та 28 дітей.

Поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності 234 кривдників (ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Винесено 81 терміновий заборонний припис відносно агресорів, яким заборонено в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою. Правоохоронці контролюють дотримання цих заходів, що дає змогу убезпечити осіб, що зазнали насильства, від подальшої його ескалації. Шістьох осіб направлено до соціального притулку (шелтеру).

За 28 фактами знущань над рідними інформацію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Дякую, що захистили мене та мою дитину від знущань. Від вас я завжди отримую необхідну допомогу. Я дуже рада, що ви допомогли переселитися мені та дитині до шелтеру. Я нарешті знайшла роботу та більше не хвилююся за безпеку своєї доньки», – ось такі теплі листівки отримують поліцейські мобільної групи з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству Маріупольського районного управління поліції.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини