Поліцейські Одещини забезпечили правопорядок в поминальні дні

27.04.2020 13:01

Порушень норм чинного законодавства та карантинних вимог не зафіксовано.

Впродовж вихідних днів більше пів тисячі правоохоронців чергували біля цвинтарів і прилеглій до них території та проводили роз’яснювальну роботу з громадянами, які не дослухалися рекомендацій утриматися від традиційних відвідин кладовищ у зв’язку з тимчасовими карантинними обмеженнями, спрямованими на боротьбу з поширенням пандемії коронавірусу.

Загалом напливу відвідувачів на кладовищах не було: на більше ніж триста об’єктів, на яких чергували поліцейські, прийшли близько тисячі людей, - відмічають в управлінні превентивної діяльності ГУНП в Одеській області.

Вжиті правоохоронцями заходи по забезпеченню безпеки громадян,  у тому числі профілактичні, дали свій результат: порушень порядку та встановлених вимог карантину зафіксовано не було.

Поліцейські дякують громадянам, які дотримуються протиепідемічних правил та  з розумінням ставляться до роботи правоохоронних органів у цьому напрямку.

Нагадаємо, рішенням Священного Синоду Православної церкви України на засіданні 9 квітня відвідання священнослужителями і мирянами кладовищ у поминальні дні після Великодня та звершення на них заупокійних молитов перенесено на 6 червня 2020 року - Троїцьку батьківську поминальну суботу.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини