Поліцейські Одещини вивчають європейський досвід превентивної комунікації з громадянами під час мирних зібрань

25.03.2021 15:14

Група досвідчених тренерів із Консультативної місії Європейського союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні та Національної поліції України організувала для правоохоронців превентивного блоку в сфері комунікації семінар у режимі відеоконференції.

У Вебінарі, окрім одеських правоохоронців, беруть участь поліцейські з Миколаївської, Полтавської, Рівненської та Сумської областей. Вони вивчають, як їхні колеги з країн Європейського союзу уникають конфліктів з учасниками заходів, досягають ефективної комунікації з ними та знижують напруження у натовпі для запобігання насильства.

«Для нашого молодого, порівняно з країнами інших європейських країн, підрозділу перемовників заняття дуже корисні: ми напрацьовуємо нові підходи до ефективного супроводження масових заходів та забезпечення їх мирного перебігу, а також вдосконалюємо знання у психології натовпу, виявленні в юрбі агресивно налаштованих людей та оцінюванні ризиків того, що ними будуть вчинені порушення», - розповідає старша інспекторка відділу превентивної комунікації УПД ГУНП в Одеській області Крістіна Мажар.

Зазначимо: групи превентивної комунікації були введені в підрозділ превентивної діяльності правоохоронних органів Одещини у 2018-му році для налагодження взаємодії поліції та населення, попередження будь-яких конфліктних ситуацій та застосування сили під час масових заходів, роз’яснення людям чинного законодавства, наслідків його порушення, а також їхніх прав та обов’язків, і одразу видали ефективний результат.

Відділ комунікації поліції Одеської області

 
 
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини