Поліцейські Миколаївщини знайшли трирічного хлопчика, який на біговелі відійшов від дому на чотири кілометри

14.05.2020 21:42

Повідомила до поліції про зникнення трирічного онука його бабуся. Дитина гралася на подвір’ї на «поліцейському» біговелі, коли рідні не помітили, як хлопчина зник. Правоохоронці відшукали дитину та повернули стурбованим батькам.

Інформація та про розшук дитини у с. Шостакове Миколаївського району поступила о 16:30. До пошуків долучились близько ста співробітників, серед них кінологи зі службовими собаками, оперативники, ювенальні поліцейські, співробітники управління превентивної діяльності, груп реагування, спецпризначенці, нацгвардійці та інші. На допомогу також відгукнулись  військовослужбовці Миколаївського гарнізону та військової служби правопорядку. Для оперативного огляду місцевості був піднятий дрон.

І незабаром дитину помітили – хлопчина просто в капцях пройшов селом від дому на відстань близько чотирьох кілометрів. На щастя, з маленьким хлопчиком все було гаразд.

Поліцейські забрали його та привезли стурбованим батькам.

Поліція звертається до батьків: будьте уважні, пильнуйте за своїми дітьми, закривайте ворота подвір’їв у приватних будинках, якщо у дворі бавляться діти. Контролюйте, аби у дітей не було доступу до небезпечних місць та об’єктів. Та у разі небезпеки – терміново повідомляйте на 102.
 

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X