Поліцейські Маріуполя притягують до відповідальності матір, яка заради горілки знехтувала дітьми

27.05.2020 14:06

Голодні 9-тирічний хлопчик із 2-річною сестричкою змушені були прийти до магазину просити допомоги, оскільки матір залишила їх без догляду на декілька днів. Правоохоронці знайшли жінку. На неї чекає адміністративне покарання.


Діти залишились у квартирі з літньою прабабусею, яка через вік не мала змоги доглядати за ними. Безсилі від голоду брат із сестрою вийшла на вулицю просити допомоги у місцевому магазині. Продавчиня одразу зателефонувала на лінію 102.

Наряд патрульної поліції, що прибув на виклик, за допомогою місцевих жителів відшукав зниклу матір – нетвереза вона лежала поблизу дороги. Разом із дітьми жінку доставили до відділу поліції.

Аби не залишати неповнолітніх разом із п’яною матір’ю ювенальні поліцейські передали їх родичам.

У відношенні жінки складено два адміністративні протоколи - за ст. 184 «Невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей» та за ст. 178 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді». Рішення про застосування виду адміністративного покарання у відношенні правопорушниці прийматиме суд.

Про подію повідомлено службу у справах дітей для вжиття спільних заходів щодо захисту прав та інтересів брата й сестри.

Шановні громадяни, якщо вам відомо про факти неналежного виховання дітей, повідомте про це до поліції за номером 102. Це може зберегти життя дитини і змінити її майбутнє!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини