МОЗ: Поліцейські контролюватимуть носіння масок

Поліція буде контролювати дотримання маскового режиму та інших протиепідемічних заходів. Головний державний санлікар Ігор Кузін наголосив, що з Національною поліцією зараз "опрацьовуються більш жорсткі заходи контролю використання засобів індивідуального захисту".

Police
Поліція Фото: sud.ua

"Я впевнений, що вони будуть це робити. Зараз такі норми прописані у кожній зоні (епідемічної небезпеки – ред.). Ми вже декілька разів спілкувалися з Національною поліцією. Ми будемо починати з показових рейдів. Ми дійсно розуміємо, що в аеропорту "Бориспіль" зараз не контролюється геть нічого… Тому ми будемо запроваджувати механізм таких рейдів на критичні об'єкти (інфраструктури), і робити це також на рівні областей для того, щоб працювати разом із Національною поліцією і допомагати їм фіксувати такі випадки", — повідомив Ігор Кузін в інтерв’ю медичній експертці ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій.

Нагадаємо:

  • За два тижні Україну можуть перевести в "жовту" зону адаптивного карантину. Кабінету міністрів знадобиться близько тижня для розробки нових правил карантину в "жовтих" і "червоних" зонах.
  • Протягом минулої доби від ускладнень коронавірусної хвороби померла 61 особа. Усього за час пандемії Covid забрав життя понад 54 тисячі українців.
  • У Міністерстві охорони здоров’я зазначають, що темпи імунізації населення від коронавірусу в Україні зростають. Минулої доби щеплення отримали ще 161 169 українців.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини