Поліцейські Донеччини взяли участь у круглому столі з питань захисту прав затриманих

В обласному главку поліції Донецької області відбулося обговорення питань взаємодії з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На порядку денному – питання щодо дотримання прав громадян, затриманих за вчинення правопорушень.


Сьогодні в обласному главку поліції відбувся круглий стіл за участі керівників поліцейських підрозділів області, патрульної поліції та керівництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з питань взаємодії щодо загального стану забезпечення надання правової допомоги затриманим та підозрюваним особам підрозділами ГУНП в Донецькій області. Захід ініційовано старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Сергієм Сидоровим.

Під час засідання було обговорено питання щодо забезпечення прав затриманих громадян, а також інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Окрему увагу було приділено питанню про забезпечення прав неповнолітніх при їх затриманні та безпосередньо в кримінальному процесі у разі застосування примусових заходів виховного характеру.Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини