Поклонська влаштувала шоу із зустрічі з бабусею-сепаратисткою – кадри

05.10.2018 14:53

Наталія Поклонська провідала бабусю на Луганщині. 90-річна жінка закликала онуку "забрати". Однак, не її в Росію, а цілий Донбас. "Зворушливе" відео з’явилось у Мережі.

Новину передає "Преса України".

Зрадниця України, нинішній депутат Держдуми Наталія Поклонська навідалась на батьківщину, на Луганщину. Тут вона встигла побувати на прем'єрі тизера до першого "ЛНРівського" художнього фільму, пообіцяла забрати 30 дітей до Москви на лікування та провідала свою бабусю, з якою не бачилась 7 років.

Так, російські пропагандистські канали оприлюднили відео, на якому Поклонська разом з сестрою зустрічаються з 90-річно Лідією Михайлівною. На кадрах видно, як жінка радіє при зустрічі з онуками. Останні запропонували їй переїхати у Росію. Однак вона відповіла, що не цього хоче.

"Мої рідні. Коли ви нас взагалі заберете до себе. Щоб до Росії. Щоб ми вже були єдиною", – заявила жінка.

У інтерв'ю так званий екс-прокурор Криму Поклонська в черговий раз зазначила, що Донбас завжди був російським, як і Крим.

"Зараз сучасна Україна просто не зможе існувати без Росії. Ми неподільні, у нас один народ. Нинішня влада в Києві веде до знищення України. Дай Боже, щоб це українське керівництво вже звалило на ті свої острови, де у них все чудово", – заявила вона.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини