«Поки в Ічні вибухали склади, СБУ лякала колгоспників», – співвласник «Росток-Холдингу» Віктор Купавцев

22.01.2019 10:26

Керівництво «Росток-Холдинг» звернулися до Президента України, Генерального прокурора із заявою про те, що успішну агрокомпанію намагаються захопити рейдерським способом. Співвласник групи компаній Віктор Купавцев вперше за цей час дав ексклюзивне інтерв’ю для «СтопКору», в якому розповів усі подробиці справи, за якою спостерігає вже вся країна.

Віктор Купавцев, співвласник групи компаній «Росток-Холдинг»: З 17 липня до 8 жовтня проводяться слідчі дії. Жоден зі свідків, жоден з представників підприємства не були викликані на допит. Не проводиться економічна експертиза, не проводяться допити співробітників підприємства. І 8-го числа, через три з половиною місяці, нікого не повідомляючи, на всі підприємства заходять групи по 15 чоловік на 17 підприємств.

Ми сьогодні звертаємося до Президента і звертаємося до Генерального прокурора, звертаємося сьогодні до міністра МВС про те, щоб звернути увагу, що відбувається, адже слідчій суддя Шинкарчук переніс сьогодні арешти в АРМУ, і останні арешти Шинкарчук виносив сьогодні, 2-го січня – тоді, коли у нього закінчилися повноваження слідчого судді – він виносить ці рішення.

Наталія Мальцева, журналіст «СтопКору: Я хотіла ще поговорити з Вами про той момент, який навіть, напевно, без спеціальної оцінки, навіть на перший погляд, є абсурдним тим, що в момент заходу ось цих людей, які нібито повинні були заарештувати і описати ваше зерно і ваше майно в регіонах, серед них були представники СБУ. Всі розуміють, що це не сфера відповідальності СБУ в принципі. Мені хотілося б у Вас уточнити, як ви можете це прокоментувати, може, у Вас є з цього приводу ідеї: чому СБУ? Чому такий ресурс абсолютно нелогічний?

Віктор Купавцев, співвласник групи компаній «Росток-Холдинг»: Мені ось теж навіть цікаво, тому що коли проходили в принципі перші слідчі дії, вилучення документів, обшуки, то була присутня СБУ (здається, відділ Альфа К) у вигляді підтримки. Адже селяни дуже великі злочинці, відповідно їх потрібно було якось сильно підтримати. Я думаю, що це все знову було в рамках залякування, щоб всі люди злякалися, щоб їх поставити на коліна і показати яка сила задіяна: «Що ви тут хлопці можете зробити?». Це знову було задіяно в рамках налякати, нажахати, поставити на коліна. Тому було цікаво, коли це відбувалося 8 жовтня, були проведені вибухи в Ічні, коли рвалися склади (у нас одне з підприємств знаходиться там), то замість захисту складів, СБУ займалася, грубо кажучи, колгоспниками, які найбільші злочинці. Це звісно нонсенс.

Читате також: Колектив агрохолдингу на Чернігівщині потрапив під обстріли, є постраждалі

Повна версія інтерв’ю у спецсюжеті Наталії Мальцевої:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини