Поки ми спимо, вони крадуть надра: в одному з районів Києва на гарячому зловили піщаних браконьєрів

16.05.2019 11:16

Ви спите, а вони намивають пісок. Активісти ГО "Стоп корупції" упіймали на гарячому в Деснянському районі Києва на озері Алмазне браконьєрів. Спритники видобувають надра проти ночі, працюють під виглядом розчищення річища водойми. Подробиці повідомив активіст проекту Олександр Золотнюк, який і застукав зловмисників. 

"Ми отримали низку звернень від жителів району, люди скаржились на незаконний видобуток піску на озері. Проте щоразу, коли ми виїжджали на місце, жодних робіт на водоймі не велось. Тому ми приїхали серед ночі та зловили браконьєрів на гарячому. Щойно нелегали нас побачили-втекли на моторному човні", – розповів активіст ГО "Стоп корупції" Олександр Золотнюк.

За даними активіста, видобувати пісок браконьєри починають о 22.30. Цю інформацію підтвердили місцеві рибалки.

"Ми викликали на місце злочину поліцію, утім патруль так і не приїхав, а СОГ прибула на місце лише за дві години", – додав активіст.

У приватній розмові правоохоронці повідомили нашому колезі, що тривалий час намагаються зафіксувати незаконні дії браконьєрів, утім марно.

"У Деснянському РУ ГУНП уже відкрили кримінальне провадження. А після нашого нічного чергування у правоохоронців з'явились докази", – зазначив Олександр Золотнюк.

За інформацією активістів, браконьєри не лише намивають пісок, а й вивозять його у невідомому напрямку. Вантажать надра на машини з донецькою реєстрацією.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X