«Погрожував, що відбере все»: на Дніпропетровщині аграрій незаконно переписав на себе частку партнера

Аграрії Дніпропетровщини потерпають від рейдерських схем: за допомогою «чорних» реєстраторів майно переписують у державному реєстрі на іншу особу. Так сталося і з власником ТОВ «Козеріг-2» Дмитром Кутузовим, бізнес-партнер якого привласнив усе спільне майно. Наразі ошуканий аграрій не може навіть забрати власний врожай. Хто йому заважає? Та чим рейдери погрожують колишньому компаньйону? Дізнавалася Наталія Дігтяр.

Сергій Кисіль був товаришем та партнером Дмитра Кутузова. Аграрний союз між двома бізнесменами тривав кілька десятиліть. Проте останні 5 років у партнерстві стався розлад через фінансові махінації одного з компаньйонів.

Така ситуація не влаштовувала пана Кутузова, але у відповідь на численні підозри про сумнівні афери від Кисіля лунали погрози.

«У 2017 році мені почали надходити дзвінки від Сергія Кисіля, протягом яких він неодноразово ображав мого чоловіка. Ніби попереджав, але тепер я розумію: вже тоді він нам погрожував. Казав, що залишить нас без нічого, що все це – завдяки йому, і це він нам дозволив грати у своїй «пісочниці». Він казав, що якщо він схоче, то в один момент позбавить нас усього. Навіть особистого майна», – розповідає дружина власника Любов Кутузова.

Lyubov Kutuzova
Любов Кутузова Фото: СтопКор

І вже цієї зими Кисіль виконав свою обіцянку. Він разом із приватним нотаріусом з Дніпра Ліаною Вдовіною почав вносити незаконні зміни до Реєстру. Такі операції провели щодо всіх спільних підприємств, і в одну мить всі спільні агрофірми стали власністю шахраїв.

Тепер від п'ятдесятивідсоткової частки Дмитра залишився лише 1%. І його навіть не пускають на територію підприємств, які донедавна йому належали. Ошуканий аграрій не може навіть забрати своє власне зерно, яке наприкінці минулого літа завіз на зберігання на Привільнянський елеватор.

Попри всі наявні документи, що підтверджують власність, зерно Дмитрові повертати не квапляться: мовляв, є борг за зберігання. Однак до редакції «СтопКору» потрапила платіжна квитанція, яка вказує на протилежне.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини